Car-Smile – Autodetailing Rozkopaczew / Kompleksowe usługi kosmetyki samochodwej

Korekta lakieru Łęczna

sasdads

Szukasz sprawdzonej firmy autodetailingowej?

Twój samochód w bezpiecznych rękach profesjonalisty. Skontaktuj się telefonicznie i zarezerwuj termin wykonania usługi.

Korekta lakieru ŁęcznaCzyli inaczej polerowanie lakieru

Korekta lakieru to najbardziej złożony proces w całym autodetailingu,  który ma na celu naprawę defektów powstałych na powierzchni lakieru tj. rysy czy matowe plamy. 

Choć na pozór sama czynność wydaję się nie skomplikowana to jednak w praktyce jest to najcięższy sprawdzian, który oddziela profesjonalistów od amatorów albowiem aby umiejętnie przeprowadzić korektę lakieru bez pozostawiania hologramów czy hejzu należy poświęcić wiele czasu na samo szkolenie się w tej kwestii.

Odpowiednio wykonana korekta lakieru Łęczna to oczywiście efekt w postaci lśniącego lakieru i poprawa wyglądu samego pojazdu.  Oddając samochód w nasze ręce nie musisz się martwić o to, że usługa zostanie wykonana niepoprawnie. Choć stale się rozwijamy to jednak efekt nauki na błędach mamy już za sobą dlatego dziś oferujemy usługi auto detailingu na absolutnie najwyższym poziomie co potwierdzają nasi klienci.

Polerowanie lakieru ŁęcznaJak to wygląda w praktyce?

01.

Przyjęcie pojazdu i ocena powłoki

Po przyjęciu samochodu oceniamy aktualny stan powłoki lakierniczej co pozwala nam stwierdzić jaki zakres prac musimy wykonać.

02.

Mycie detailingowe i glinkowanie

Mycie detailingowe czyli dokładnie pozbycie się wszelkich zabrudzeń z powierzchni lakieru. Końcowym etapem mycia detailingowego jest glinkowanie mające na celu oczyszczenie mechaniczne niedoskonałości wystajacych ponad lakier.

03.

Wykonywanie korekty lakieru

Ostatni etap czyli właściwe polerowanie lakieru przy pomocy niezbędnych do tego narzędzi oraz past. W zależności od zamówienia usługi wykonywana jest jednoetapowa lub wieloetapowa korekta lakieru.

Polerowanie lakieru ŁęcznaIle kosztuje korekta lakieru?

Jeśli czytasz ten tekst to zapewne szukasz tego typu usługi i wpisałeś w wyszukiwarkę hasło „korekta lakieru Łęczna” lub „polerowanie lakieru Łęczna” i z całą pewnością interesuję Cię na jakie koszty musisz się przygotować abyz takiej usługi skorzystać. 

Każdy warsztat ma swoje indywidualne stawki, które często są powiązane bezpośrednio z lokalizacją oraz doświadczeniem jakie posiada dany zakład.

W naszym salonie cena korekty lakieru zaczyna się od 550 zł do 700 zł w przypadku korekty jednoetapowej na które składa się m.in : mycie detailingowe, usuwanie powierzchownych rys, hologramów, zmatowień oraz przebarwień lakieru.

Dwuetapowa korekta lakieru to koszt od 750 zł do 1000 zł i jest to usługa, która stosowana jest w przypadku głębszych zarysowań i na większości samochodów pozwala uzyskać niemalże salonowy wygląd lakieru.

Ostatnią i najbardziej pracochłonną usługą jest wieloetapowa korekta lakieru i w tym przypadku koszt wacha się pomiędzy 1100 zł do 1500 zł i tę usługę wykonujemy zazwyczaj w pojazdach, które są starsze i nie korzystały wcześniej z usług polerowania lakieru a co za tym idzie liczba defektów na lakierze jest nagromadzona i wymagająca poniesienia znacznych nakładów czasowych. 

RENOWACJA LAKIERU ŁĘCZNAJakie inne korzyści przynosi tego typu usługa?

Korekta lakieru jest często zwana w naszej branży jako królowa autodetailngu. Zdecydowana większość klientów decyduję się na jej wykonanie oczywiście w celach poprawy wyglądu danego pojazdu natomiast warto wiedzieć, że prócz aspektów wizualnych (które przekładają się na inne aspekty) ma również szereg innych korzyści. 

Idealnie gładki i lśniący lakier to powłoka, która jest łatwiejsza do utrzymywania czystości w czasie codziennej eksploatacji. Każdy kto skorzystał chociaż raz z usługi renowacji lakieru z całą pewnością zauważył, że zdecydowanie ciężej jest kolokwialnie mówiąc „ubrudzić” samochód a nawet jeśli coś takiego się wydarzy to podczas mycia znacznie łatwiej jest się pozbyć różnego rodzaju zanieczyszczeń. 

Kolejną zaletą renowacji lakieru jest po prostu świeży wygląd pojazdu a co za tym idzie jego większa wartość przy ewentualnej odsprzedaży. Kupujący podczas przeglądu ogłoszeń ale także oględzin, pierwszą ocenę stanu samochodu opierają na aspektach wizualnych. I jeśli samochód na tym etapie nie wyda się im warty uwagi to rezygnują z zakupu.

Uśmiech właściciela oraz satysfakcja to również bezcenna zaleta i każdy fan motoryzacji marzy o tym aby jego samochód prezentował się jak najlepiej i w Car Smile świetnie zdajemy sobie z tego sprawę. Dlatego również jako pasjonaci kładziemy szczególny nacisk na jakość naszych usług wliczając w to nie tylko wykonywaną prace ale także narzędzia oraz bezpieczną i dedykowaną chemię do usług autodetailingu. 

Korekta lakieru ŁęcznaJak uniknąć przykrych doświadczeń?

Oferowanie m.in usług korekty lakieru jak i innych w branży autodetailingu to dziś popularne i stosunkowo dobrze płatne zajęcie. W Polsce można spotkać wiele salonów, które robią to na najwyższym światowym poziomie i jest to bardzo dobra wiadomość. Niestety jak w każdej branży zdarzają się ludzie, którzy otwierają tego typu działalność bez żadnego doświadczenia oraz co gorsza odpowiedniego przeszkolenia co następnie skutkuję źle wykonywanymi usługami oraz delikatnie mówiąc niezadowoleniem klienta. 

Głównym powodem dlaczego klienci decydują się na skorzystanie z nieodpowiedniego salonu jest oczywiście cena. To właśnie kwota która znacznie odbiega od średniej powinna być pierwszym sygnałem do tego aby zweryfikować umiejętności takiego warsztatu i to najlepiej nie na swoim pojeździe lecz przedstawionych efektach pracy (sprawdź nasze efekty pracy). 

Jeśli trafimy na mało profesjonalny salon i skorzystamy z usług sprzątania wnętrza to zapewne nawet przy źle wykonanej usłudze straty będą niewielkie. Gorzej jeśli posiadamy pojazd o znacznej wartości i zdecydujemy się np. na wykonanie korekty lakieru. W tym przypadku w skrajnych przypadkach kwota strat może wynosić nawet kilka tysięcy złotych i załamanie nerwowe właściciela. 

Podsumowując. Oddając swój samochód upewnij się, że przekazujesz go w odpowiednie ręce profesjonalistów zajmujących się tym na co dzień. W Car Smile posiadamy kilkuletnie doświadczenie poparte opiniami oraz fotorelacjami. Stale inwestujmy w rozwój umiejętności